У декларації Сергія Гомболевського за 2016 рік ці квартири в ЖК «Рівер Стоун» не зазначені

Перший заступник директора Державного підприємства обслуговування повітряного руху України Сергій Гомболевський приховав від декларування три квартири загальною площею 286 «квадратів» у ЖК «Рівер Стоун» у Києві. Його дружина Наталія отримала свідоцтво про право власності на житло ще восени 2013 року, пишуть Наші гроші з посиланням на Єдиний держреєстр речових прав на нерухоме майно.

Йдеться про дві об’єднані квартири загальною площею 202 кв. м та одну на 83 «квадратів» поруч у новобудові на Дніпровській набережній, 14-б (експлуатується з 2012 року).

30 червня цього року Наталія Гомболевська зареєструвала право власності на них уже на підставі договору дарування.

У декларації Сергія Гомболевського за 2016 рік ці квартири не значаться (є квартира у Києві на 132,2 кв. м, якою він володіє з грудня 2012 року, та 1200 кв. м землі й будинок на 205,9 кв. м у Воронькові під Києвом, якими декларант володів ще раніше).

Втім, у Єдиному реєстрі судових рішень зареєстрована справа щодо поділу майна між Гомболевським та його дружиною, розгляд якої призначений на осінь. З ухвали випливає, що подружжя ділитиме квартири у «Рівер Стоуні».

При цьому інформації про розлучення Гомболевських немає. У декларації за 2016 рік чиновник вказав дружину Наталію, а її майно – ні: ані квартири на Дніпровській набережній (орієнтовна вартість їх на ринку – 657 тисяч доларів), ані Toyota Land Cruiser Prado 2008 р.в.

Дружина Гомболевського відома як колишній фіндиректор державного аеропорту «Бориспіль» та екс-депутат Бориспільської міськради від БЮТ.

За даними «Наших грошей», 30 грудня 2016 року син чиновника Євген Гомболевський зареєстрував право власності на будинок по вулиці Молодіжній у Борисполі загальною площею 222 кв. м, а також оформив власність на землю під ним площею 0,1 га. Їх йому подарував батько.

При цьому очільник «Украероруху» за підсумком 2016 року задекларував зарплату у розмірі 612 тис. грн, 52 тисячі доларів на банківських рахунках та позичені комусь 40 тисяч доларів.

Гомболевський працює на авіаційних підприємствах близько 20 років, з них 15 – пропрацював в аеропорту «Бориспіль». Гомболевський очолив підприємство 2014 року, протримавшись на посаді 5 місяців.

Наприкінці 2016 року, коли Гомболевський уже обіймав посаду першого заступника керівника «Украероруху», це підприємство передало понад 400 млн грн у «Платинум банк», який на початку січня 2017 року Нацбанк визнав неплатоспроможним.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ