Суд відправив на психіатричну експертизу футбольного агента ФФУ, який раніше викрав людину

Городищенський суд Черкаської області відправив на психіатричну експертизу футбольного агента Федерації футболу України, який раніше викрав людину.

Як повідомляє iSport, три місяці тому футбольний функціонер напав на власника «Рено» в Києві і погрожуючи розправою, змусив того сісти в авто і відвезти його в Черкаську область.

Потім зловмисник відпустив заручника, а на його машині добрався до Городища (Черкаська область), де в першому ж кафе влаштував погром: наставив рушницю на продавщицю, розбив скло на дверях холодильника, а потім вкрав зі столу попільничку і з нею втік.

У поліційній дільниці, куди хулігана доставили після затримання, чоловік поводився неадекватно – в протоколах допиту писав нецензурні слова і розповідав про невідомих, які нібито намагалися розправитися з його сім’єю, але він їх убив.

«Підозрюваний офіційно працює в ФФУ, характеризується там із позитивної сторони, володіє офіційно зареєстрованою зброєю та водійськими правами, що свідчить про відсутність психічних розладів. Тому слідчі і звернулися до суду за проведенням стаціонарної експертизи в лікарні ім. Павлова», – йдеться в реєстрі судових рішень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ