За місяць зловмисники «заробляли» 400 тисяч гривень

Керівник одного з управлінь Київської міськради організував злочинну схему для отримання щомісячної «данини» з підприємців. В ролі посередників  він залучив завгоспа комунального підприємства та 33-річного громадянина. Про це повідомляє Департамент захисту економіки Національної поліції України на своїй сторінці у Facebook.

Співробітники столичного управління захисту економіки та слідчі поліції Києва в межах кримінального провадження встановили, що керівник управління Київради вимагає з представника комерційної структури 24 тисяч гривень неправомірної вигоди в якості застави та щоквартальної плати за оренду приміщень.

Один місяць такої оренди «коштував» 7 тисяч гривень, які посадовці клали до своїх кишень. Хоча за офіційними документами вартість оренди приміщень та зберігання майна становила тисячу гривень і сплачувалася ними окремо.

Крім того встановлено, що за такою схемою кожного місяця затримані «збирали» з підприємців понад 400 тисяч гривень.

5 вересня оперативники Управління захисту економіки у місті Києві, слідчі поліції Києва спільно з управлінням з питань запобігання та виявлення корупції Київської міської державної адміністрації   за процесуального керівництва Прокуратури міста Києва затримали всіх учасників корупційної схеми в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Їм вже повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

В приміщеннях Київської міськради тривають обшуки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ