Депутат Київради Антоненко вважає, що мер Кличко покриває своїх посіпак

СБУ викрила розкрадання сотень мільйонів гривень посадовцями «Київавтодору».  Про це повідомив депутат Київради Прохор Антоненко на своїй сторінці у Facebook з посиланням на прес-службу СБУ.

«Останнім часом тільки і чув від киян: «таких поганих доріг в Києві ще не було».
Ось де наші дороги! А Кличко, як завжди, кришує подєльніков!», – написав він.

Як відомо, правоохоронці встановили, що чиновники «Київавтодору» привласнювали кошти державного та міського бюджетів, виділених на будівництво, експлуатацію, утримання, капітальний і поточний ремонт автошляхів столиці, реконструкцію транспортних вузлів, ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій.

Згідно з повідомленням СБУ, оперативники спецслужби задокументували, що керівники «Київавтодору» за змовою з комерсантами під час тендерів закуповували матеріали та роботи за значно завищеною ціною. Гроші перераховували на фіктивні фірми, переводили у готівку, а потім їх привласнювали організатори оборудки. Лише впродовж 2016 року зловмисники вивели на рахунки фіктивних структур та привласнили майже триста мільйонів гривень.

Під час низки обшуків в офісах «Київавтодору», на підприємствах-підрядниках, у фіктивних структурах та місцях проживання фігурантів справи співробітники СБ України вилучили документацію, що підтверджує здійснення протиправних фінансово-господарських операцій, чорнові записи, комп’ютерну техніку, на якій виготовлялись фіктивні фінансово-господарські документи, печатки комерційних структур, задіяних у проведенні оборудок, а також майже чотири мільйони необлікованих гривень.

Порушено кримінальне провадження за ст. 191 Кримінального кодексу України.

#СБУ викрила розкрадання сотень мільйонів гривень посадовцями КиївавтодоруСпівробітники Служби безпеки України спільно…

Geplaatst door Служба безпеки України op woensdag 22 maart 2017

Читайте: В «Укравтодору» є гроші на ремонт лише 700 км доріг

БЕЗ КОМЕНТАРІВ