Посадовці ЛМР уклали незаконний договір купівлі-продажу права оренди земділянок та об’єкта комунальної власності

Правоохоронці знайшли чергові зловживання в діяльності чиновників Львівської міської ради. Цього разу йдеться про завдані бюджету збитки на суму в 40 мільйонів гривень.

За даними прес-служби прокуратури Львівщини,  у 2007 році Львівська міська рада за відсутності на те повноважень ухвалила  рішення, на підставі якого уклала договір купівлі-продажу права оренди земельних ділянок та об’єкта комунальної власності по вул. І. Федорова, 23, 28 у місті Львові з ТОВ «Українські інвестиційні системи», за якими товариством було сплачено 19 млн грн.

Проте, в подальшому такі рішення Львівської міської ради були скасовані судом.

Рішенням суду, яке набрало законної сили, постановлено стягнути з Львівської міської ради 59,8 млн грн., а також солідарно стягнути з Львівської міської ради та Управління комунальної власності департаменту економічної політики Львівської міської ради на користь вказаного товариства ще 12 млн грн.

На стадії виконання судового рішення 27 жовтня 2016 між Львівською міською радою та ТОВ «Українські інвестиційні системи» було укладено мирову угоду та сплачено товариству 59,7 млн грн.

Таким чином, посадові особи Львівської міської ради, уклавши згадані договори з порушенням чинного законодавства,  завдали громаді Львова збитки на суму понад 40 млн. грн., зазначають у прокуратурі.

Більше того, мировою угодою передбачено, що Львівська міська рада ще зобовʼязується викупити у вказаного товариства об’єкт незавершеного будівництва на адресою: Львів, вул. Федорова, 23, 28 за 36 млн грн.

Триває досудове розслідування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ