На думку експертів, референдум щодо вступу у НАТО поки є недоцільним

Проведення референдуму щодо членства України в НАТО у короткостроковій перспективі є недоцільним. Так вважає більшість експертів, які взяли участь в опитуванні «Україна – НАТО: що далі?». Опитування провів Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

На думку деяких фахівців, результати референдуму можуть бути несприятливими на Півдні та Сході, що спричинить спекуляції та політичний розкол у суспільстві.

Експерти наголошують: референдум доцільно проводити, лише коли існуватиме реальна перспектива членства в організації.

Щодо того, чи варто Україні зараз наполягати на отриманні Плану дій щодо членства в НАТО, позиції спеціалістів розділились. Так, фактично всі опитані експерти погоджуються, що цього потрібно прагнути, але половина з них не вважають за доцільне піднімати це питання просто зараз.

При цьому перешкодами для вступу України до НАТО експерти визнали військовий конфлікт із Росією і відсутність консенсусу серед членів НАТО щодо прийняття України.

Читайте: В українській армії створять сержантський корпус рівня НАТО

1 КОМЕНТАР

  1. А нас в НАТО зовут ???!!! Не-е-е-т…не зовут….Тогда зачем нужен провокационный референдум ???!!! Только для того что бы были выделены на это немалые деньги и “организаторы референдума” как всегда их разворовали….а народ Украины весь между собой еще раз переругается….НЕ НУЖЕН НАМ ТАКОЙ РЕФЕРЕНДУМ !!!!!!

Comments are closed.