Зловмисник нібито організовував відрядження студентів за кордон, але насправді привласнив виділені кошти

Керівнику одного з підрозділів Міністерства освіти та науки України, який під час начання був головою студентського самоврядування, оголосили про підозру в привласненні двох мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Правоохоронці встановили, що у 2013-2016 роках голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Українська асоціація студентського самоврядування подавав до банківської установи заяви про видачу коштів для відрядження студентів за кордон для участі у заходах та на підставі цієї заяви отримав кошти у сумі понад 830 тисяч гривень.

«Допитані в ході слідства студенти показали, що у відрядження не їздили та зазначені заходи взагалі не проводились», – йдеться в повідомленні.

Крім того, встановлено, що голова громадської організації подавав платіжні доручення до банку, на підставі яких з поточних рахунків організації на його власний картковий рахунок було перераховано понад 1,2 мільйона гривень.

«Дії правопорушника, який наразі обіймає посаду керівника одного з підрозділів Міністерства освіти та науки України, кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України. До суду скеровано клопотання про обрання йому міри запобіжного заходу», – йдеться в повідомленні.

Зловмиснику загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.