За даними ЗМІ, хабарницею виявилася Аліса Оскірко

Начальник управління акредитації, контролю і моніторингу суб’єктів державної реєстрації Міністерства юстиції та її заступник погоріли на хабарі. Про це повідомив генпрокурор Юрій Луценко на сторінці у Facebook.

«Чистимо управління акредитації, контролю і моніторингу Мін’юсту. На черговому транші хабара затриманий начальник і заступник підрозділу», – написав Луценко.

Також керманич ГПУ опублікував фото з коробкою доларів, проте, скільки саме передавали хабарникам, не уточнив.

У повідомленні прес-служби Генпрокуратури зазначається, що правоохоронці затримали і фізичну особу-поплічника.

«Затримані особи вимагали та одержали неправомірну вигоду у розмірі майже 200 тисяч гривень за неперешкоджання у здійсненні діяльності одного з підприємств у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», – повідомляють у ГПУ.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії. Затриманим буде оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди), а суд обере запобіжний захід.

За даними «Української правди», хабарницею виявилася Аліса Оскірко. Вона очолює відділ акредитації, контролю та моніторингу суб’єктів державної реєстрації в Мін’юсті з 2016 року. Згідно з декларацією за 2017 рік, вона отримала 360 тисяч 835 гривень заробітної плати. Також Оскірко задекларувала автомобіль марки BMW 2010 року випуску та квартиру у Києві.

У березні 2018 року видання Наші гроші писало про те, що родина Оскірко володіє чотирма квартирами та BMW X3.