РЕКЛАМА НА НАШОМУ ПОРТАЛІ

Ви хочете ефективно «достукатися» до потенційних клієнтів? Розповісти їм про свій бізнес, зацікавити новими продуктами, послугами тощо?

Тоді Вам – до нас.

Ми запропонуємо Вам те, що навряд чи до снаги більшості наших конкурентів.

Ось лише кілька аргументів за те, аби довірити свою рекламу нам:

Наша реклама – це не звичні набридливі банери, що ними як сміттям на звалищі переповнена більшість новинних сайтів. Така горе-реклама заважає читати безпосередньо новини та викликає роздратування, а не бажання придбати рекламований продукт.

Наша реклама – не така: ми подбаємо про те, аби викликати в нашої аудиторії саме ту реакцію, яка потрібна Вам – зацікавленість.

Нашу рекламу неможливо не побачити та не звернути на неї увагу, позаяк вона крупна, «соковита» і не мерехтить поміж купою недоречного тексту.

У нас на сайті щодня буває достобіса народу, і це далеко не пересічна публіка, що тиняється в Інтернеті, шукаючи, чим би ще себе розважити.

Поставити рекламу на нашому трафіку – все одно, що поставити супермаркет або бодай невелику крамничку в людному місці. Відчуваєте?..

І все це - майже задарма - 50 грн за 1000 (тисячу) показів!

Ваша реклама пропонуємо показувати за допомогою окремих сторінок – Landing Page (Лендінгів). Тобто для Вашого сервіса (або продукта, послуги, тощо) буде використано не банер, а повноекранна окрема сторінка.

Саме створені цією компанєю Лендінг сторінки та наш якісний трафік принесуть Вам безліч нових клієнтів.

Ми показуватимемо Ваш рекламний Лендінг, коли відвідувачі нашого сайту покидають наші новинні сторінки, тобто на виході(“екзіті”). Таким чином показана реклама не викликає у них роздратування і, безумовно, не залишиться поза увагою.