Данія, прикордонний контроль , Німеччина,
Данія боротиметься з в’їздом біженців без документів

Данія запроваджує паспортний контроль на кордоні з Німеччиною, щоби запобігти в’їзду біженців без документів. Паспорти перевірятимуть вибірково у пасажирів поромів та потягів, які прибувають з ФРН. Про це заявив Прем’єр-міністр Данії Ларс Лекке Расмуссен, повідомляє The Local.

За словами очільника уряду, нові правила будуть чинні протягом 10 днів. Після цього прикордонний контроль може бути продовжений на 20 днів, якщо цього вимагатиме ситуація.

Расмуссен зробив цю заяву вже за 12 годин після того, як Швеція почала перевірку документів усіх прибулих з Данії, і Прем’єр-міністр заявив, що цей крок був «реакцією на рішення Швеції».

«Це дуже серйозний крок і він повинен розглядатися у світлі серйозної міграційної кризи, з якою зіткнулася Європа. Це, ймовірно, найбільша і найскладніша криза, яку ми бачили в цьому столітті», – зазначив данський прем’єр.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на кордоні Швеції та Данії запроваджено режим прикордонного контролю. Таким чином Швеція має намір зупинити потік нелегальних мігрантів, що в’їжджають до країни.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ