У королівській родині переконані, що це питання повинні вирішувати самі жителі півострова  

Члени королівської родини Данії вважають, що питання про продаж Гренландії повинні вирішувати самі місцеві жителі, а той факт, що глава Білого дому Дональд Трамп накинув оком на острів – це комплімент з його боку, передає Newsweek.

«Пропозиції про покупку – це комплімент для магічної Гренландії. Оскільки тільки бажані території отримують такі пропозиції. Народ Гренландії повинен і може вирішувати свою долю», – заявила принцеса Антонія Шаумбурґ-Ліппе.

У свою чергу, принц Маріо Макс Шаумбурґ-Ліппе заявив, що потрібно поважати вибір громадян.

«Я люблю Гренландію і хочу, щоби дорогі громадяни там були щасливі. Потрібно поважати їхній вибір незалежно від того, що вони відчувають і яке ухвалять рішення», – сказав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, газета The Wall Street Journal з посиланням на джерела повідомила, що президент США Дональд Трамп задумав викупити у Данії Гренландію і вже обговорював таку можливість зі своїми радниками і адвокатами.

Данські політики жорстко відреагували на ідею Дональда Трампа купити найбільший в світі острів. Вони припустили, що президент США збожеволів.

Пізніше Дональд Трамп пожартував, пообіцявши не будувати у Гренландії Trump Tower.

Довідка: Гренландія – найбільший острів у світі. Основна маса населення Гренландії в 56 тисяч осіб живе на порізаному фіордами узбережжі, де немає льоду. Зовнішньою політикою і політикою безпеки займається Копенґаґен.