Саакашвілі Порошенко
Порошенко не шкодує про запрошення Саакашвілі працювати в Україні

Голова Одеської обласної держадміністрації Міхеіл Саакашвілі повністю виправдав очікування Петра Порошенка. Президент заявив, що жодного дня не жалкував про його призачення на посаду. Про це глава держави заявив під час великої прес-конференції 14 січня, пише Українська правда.

«Жодної загрози суверенітету, територіальній цілісності або незалежності держави з боку Саакашвілі я не бачу і не побачу», – сказав Порошенко.

Він також зазначив, що знає Саакашвілі майже 30 років і не шкодує про його запрошення працювати в Україні: «Жодної секунди я про це не пошкодував».

Відповідаючи на запитання про те, чому Саакашвілі перестав очолювати групу іноземних радників, Порошенко пояснив, що Саакашвілі отримав українське громадянство і вже не є іноземцем, тому йому запропонували іншу позицію.

Порошенко також сказав, що у Саакашвілі досі є свій кабінет в Адміністрації Президента, який йому виділили як раднику голови держави. «Я не завхоз, але ще нещодавно він там був», – сказав Президент.

Як відомо, Саакашвілі відомий своєю постійною критикою уряду Арсенія Яценюка. На його думку, «Кабмін очолює корупцію в Україні».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 грудня між міністром внутрішніх справ  та головою Одещини на Національній раді реформ виникла сутичка, під час якої  Аваков облив водою главу Саакашвілі. Причиною інциденту стало питання щодо приватизації Одеського припортового заводу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ