Напередодні активістам погрожували порушенням кримінальних проваджень

25 березня у Тернополі на Театральній площі під час візиту президена Петра Порошенка тітушки напали на активістів, які планували провести флешмоб «Де відрубані руки?».  Про це повідомляє видання politerno.com.ua.

За даними видання, активістів напередодні запрошували у місцеву СБУ, погрожуючи порушенням кримінальної справи у випадку, якщо під час приїзду Порошенка, у глави держави запитають про розкрадання в «Укроборонпромі».

Проте, місцеві все ж таки пішли на зустріч із президентом із плакатами: «Де відрубані руки». Коли активісти їх підняли, на них одразу напали тітушки, вирвали плакати та намагалися спровокувати бійку.

Як відомо, ЗМІ оприлюднили розслідування про розкрадання в оборонній сфері. У махінаціях фігурує син екс-заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони Олега Гладковського.

За даними журналістів, 22-річний Гладковський-молодший разом із партнерами організував постачання контрабандних російських деталей для військової техніки, за які держпідприємства переплачували у 2-4 рази, купуючи його у фірм-прокладок. Керівництво «Укроборонпрому» знало про оборудки і давало на них згоду.

4 березня журналісти оприлюднили ще одну серію розслідування. У ній стверджувалося, що Олег Гладковський особисто щонайменше один раз отримував «відкат» з розкрадання в оборонному комплексі у розмірі 30 тисяч доларів.

11 березня журналісти повідомили, що усі слідчі органи, які мали б розслідувати розкрадання в «оборонці», знали про них і закривали справи за хабарі.

Олег Гладковський разом із Ігорем Кононенком є найближчими партнерами президента і керують бізнесом Порошенка після його обрання.