На громадян чекатимуть кілька перевірок: металеві рамки з ручними металодетекторами на підході до «Олімпійського», а також перевірки в чаші стадіону

Українців пускатимуть на НСК «Олімпійський», де сьогодні відбудуться дебати, вже о 16:00. Із собою треба мати документи, роздрукований квиток і бути готовим до перевірки речей. Про це заявив начальник поліції Києва Андрій Крищенко, передає прес-служба відомства.

«Пропуск на стадіон почнеться з 16-ї години, коли розпочнеться концертна програма. Допуск у фан-зону буде перекритий за 10 хвилин до початку дебатів», – сказав він.

Крищенко додав, що на громадян чекатимуть кілька перевірок: металеві рамки з ручними металодетекторами на підході до «Олімпійського», а також перевірки в чаші стадіону.

«Підозрілі речі ми будемо вилучати, а громадян не допускати до місця проведення заходу, незважаючи на запрошення чи білети. На заході заборонено використання будь-якої символіки, окрім державних прапорів. При цьому проносити їх можна тільки у вигляді полотнищ», – сказав Крищенко.

Наразі поліція працює у посиленому режимі – залучено 10 тисяч осіб, які обстежують стадіон і перекривають вулиці навколо НСК «Олімпійський».

«Ми будемо коригувати численність правоохоронців в залежності від ситуації. Окрім того, будуть задіяні розрахунки Національної гвардії і Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також 20 карет «швидкої допомоги», які будуть знаходитися як у чаші стадіону, так і на прилеглих вулицях», – сказав Крищенко.

Команда кандидата Володимира Зеленського повідомила у Telegram, що відвідувачам дебатів треба роздрукувати свій електронний квиток.

«Правила однакові для всіх відвідувачів: Квиток обов’язково треба роздрукувати, в електронному вигляді система його не зчитає», – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що не можна виходити за межі контрольно-пропускних пунктів до закінчення дебатів і  необхідно дотримуватись установлених організаторами правил поведінки.

«Якщо ви порушите встановлений порядок, то будете змушені покинути захід. Відвідування заходу в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння суворо заборонено», – нагадали у Зеленського.

Повідомляється, що один квиток дає право входу тільки одній людині.

«Категорично заборонено приносити на захід: фотоапарат, камеру, зброю,  вогненебезпечні засоби, наркотичні засоби, алкогольні напої, воду та інші напої, домашніх тварин. Прохання не приходити з дітьми», – підсумували у Зе-команді.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у зв’язку із проведенням дебатів кандидатів у президенти на НСК «Олімпійський» у Києві закрили три станції метро. Зокрема, закриті станції «Олімпійська», «Палац Спорту» та «Льва Толстого».

Як відомо, дебати між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським і Петром Порошенком відбудуться о 19:00 на НСК «Олімпійський». Цього ж дня з 20 до 21 години також мали відбутися офіційні дебати кандидатів в студії «Суспільного телебачення», однак їх перенесли на 21:00.