Екс-очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе

Колишня очільниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе, яка нині повернулися в грузинську політику, в інтерв’ю Апострофу зізналася, що українська війна їй відразу нагадувала ситуацію в Грузії, та запевнила, що нині Україна – зовсім інша держава, яку боїться навіть РФ.

«У перший же день, як тільки розпочалася війна в Україні, у мене було відчуття, що це ніби продовження грузинської війни. Після 2008 року ми всім говорили, особливо нашим міжнародним партнерам: хлопці, це війна, яка обов’язково буде мати продовження – наразі в Україні, а потім, можливо, і ширше. Про це говорив, якщо ви послухаєте, Саакашвілі ще на сесії ООН», – підкреслила екс-очільниця Нацполіції.

Проте, додала вона, партнери їх тоді не послухали, тому нині «маємо те, що маємо».

«А маємо ми те, що частина України теж окупована, і не видно кінця, коли переговори приведуть до успіху. Але думаю, що є один вихід. Я думаю, є вихід, коли самі Україна і Грузія повинні стати дуже успішними державами, реформуватися, перемагати внутрішніх демонів і ворогів, які є. Але, варто зазначити, що росіяни зараз теж бояться України, тому що це вже абсолютно інша країна», – наголосила Деканоїдзе.

Зокрема, зауважила вона, стала значною сильнішою армія.

«Проте, повторюся, потрібно дуже багато працювати і серйозно розвиватися для того, щоб остаточно перемогти зло, яке є. А ворог у Грузії і України – це один і той же Путін, на якого реально ніякі дипломатичні переговори не діють і навряд чи подіють», – підсумувала політик.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ