Дня Незалежності України
Київ готується до Дня Незалежності:

Столиця готується до святкування Дня Незалежності України. Зокрема, у середмісті відбудеться гала-концерт. Як повідомили у прес-службі  Київської міської державної адміністрації, розпочнеться захід о 16.30 на Хрещатику.

Перед цим на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик пройде «Парад незалежності» з нагоди 24-ї річниці незалежності України. Також о 13:00 творчі колективи мистецьких навчальних закладів візьмуть участь у святковому концерті на головній вулиці столиці. Крім того, цього дня на Співочому полі відбудеться концертна програма за участю майстрів мистецтв і художніх аматорських колективів Києва.

На Михайлівській площі проведуть захід «День Незалежності з добровольцями й волонтерами», пройдуть виставки, майстер-класи та концерт «Пісні Героїв». Також у центрі Києва 23 серпня відбудуться заходи до Дня Державного прапора України. Зокрема, під час церемонії підняття прапора біля будівлі Київської міської державної адміністрації відбудеться вручення паспортів громадянина України 16-річним юнакам і дівчатам столиці, які досягли значних успіхів у навчанні, спорті та мистецтві.

Також пройде всеукраїнський дитячий фестиваль-конкурс «Омріяна Україна очима дітей» (вул. Хрещатик, 36, на сходах біля будівлі КМДА). У Національній опері України пройде мистецький захід «Ніхто, крім нас». На гостей Співочого поля 23 серпня чекатиме концерт із нагоди Дня Державного прапора України.

На Софійській, Михайлівській, Контрактовій, Троїцькій, Привокзальній площах, а також біля арки Дружби народів триватимуть флешмоби за участю зірок української сцени з нагоди Дня Державного прапора та збір підписів на прапорах для відправлення їх у зону АТО.

23-24 серпня кияни та гості столиці зможуть також відвідати культурно-масові заходи в парках культури та відпочинку («Перемога», «Партизанська слава», Центральний, Гідропарк, Голосіївський парк ім. Рильського). 22-23 серпня на Андріївському узвозі відбудеться фестиваль мистецтв.

Крім того, 23-25 серпня на Софійській площі триватиме виставка бойових прапорів частин Збройних Сил України, Національної гвардії України та Держприкордонслужби України, які брали участь у антитерористичній операції.

Крім того, під час святкування буде обмежено рух автомобілів у середмісті столиці. Департамент транспортної інфраструктури КМДА внесе відповідні зміни у роботу маршрутів міського наземного пасажирського транспорту.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ