У Москві ще перед початком акції протесту затримали опозиційного політика Алєксєя Навального

12 червня в РФ святкують День Росії. Водночас у 145 містах країни проходять мітинги проти корупції. У Москві перед початком акції затримали опозиційного політика Алєксєя Навального. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Твіттер дружини Навального  Юлії.

У центрі російської столиці спецтехнікою перекрито вхід на вулицю Тверська, де має відбутися антикорупційний мітинг. Сюди також стягнули автозаки і бронетехніку. Потрапити на Тверську можна тільки за наявності спеціальної перепустки.

Офіційна влада стверджує, що це пов’язано з підготовкою до фестивалю історичної реконструкції «Времена и эпохи. Собрание».

Напередодні опозиційний політик Алєксєй Навальний оголосив, що узгоджений з міською владою мітинг на проспекті Сахарова переноситься на Тверську. Таке рішення ухвалили через відмову всіх підрядників співпрацювати з організаторами акції та встановлювати на проспекті Сахарова сцену і звук для виступу. Хода на Тверській вулиці не погоджена з мерією Москви.

Поліція міста опублікувала офіційне попередження для учасників акції про неприпустимість будь-яких провокаційних дій.

Також відомо, що поліція затримала щонайменше 20 осіб під час акції протесту проти корупції у Владивостоці та чотирьох – в Благовєщенську.

На мітингу у Владивостоці присутні вигукували «Медведєва у відставку», «Народ біднішає, чиновник багатіє!», «Ні поліцейській державі!».

До протестувальників стягнули співробітників ОМОНу. Серед затриманих у Владивостоці перебуває і координатор штабу  Навального Юрій Кучин.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ