Денис Бігус, тележурналіст, автор проекту "Наші гроші"
Денис Бігус, тележурналіст, автор проекту “Наші гроші”

Вітання. А у нас дупа. У вас теж, тільки ви ще про це не знаєте.

Якщо коротко, то в законопроект про бюджет якась паскуда засунула «закладку», за якою система електронного декларування не запрацює раніше 2017 року.

Як мало бути: у квітні сотні тисяч чиновників ідуть на сайт і в спеціальну (дуже кльову й детальну) форму вносять свої декларації. Швидко й ефективно ми отримуємо відкритий масив декларацій.

Як буде: на пожованому папері хріновим почерком декларації заповнять в неінформативному вигляді та в кращому випадку викладуть їхні скани на сайті якогось відомства. Як зараз, коротше.

І ще біда: той безвізовий режим, якому всі так раділи перед Новим роком, він дихає під гарантії запуску НАЗК і електронного декларування. У першому кварталі 2016 року. А воно що? А воно йок.

І якщо комусь здається, що «євробюрократи» не помітять цю хитро угвинчену поправку, то вже помітили в повний зріст.

Окремо доставляє, що ніхто не в курсі, хто ж та підступна сука, яка трішечки змінила текст. Всі зараз на вухах і шукають. З прицілом на бюджетний комітет ВР. Депутати в залі отримали текст без цієї поправки (втім, один хрін вони законопроект не читали, але справедливості заради зазначу).

Хтось, поки що невідомий, хоче відтермінувати електронне декларування на рік
Хтось, поки що невідомий, хоче відтермінувати електронне декларування на рік

Джерело: Facebook

БЕЗ КОМЕНТАРІВ