Денис Пашанін, блогер

Вчоний кіт ото віднедавна спостерігає досить непересічний батл: порохоботи vs ху*лоботи, каталізатором якого стали репресії проти знаного ху*лобота Гужви та ресурсу страна юей.

Якщо винести за дужки позірний політичний антагонізм конкуруючих груп, можна зауважити неозброєним оком, що йде внутрішньовидова боротьба за ареал домінування, яким є для них Україна.

І перші і другі, тотально москвоязичні, за окремими винятками, що не вибиваються за межі статистичної похибки, і разом поборюють «пєщєрний украінскій націоналізм» у всіх його виявах.

І у перших і других, у візіях майбутнього України, українська нація взагалі не розглядається як державотворчий елемент. Порохоботи зазвичай оперують ідеологемою «многонаціональная політічєская нация», ху*лоботи ж, просувають думковірус про «адін народ» зрозуміло що народ цей ні разу не український.

Обидві групи розглядають Україну як територію на якій вони збудують «нємношко другую Расію», просто з різною шкалою русофобії.

Але тут найшла коса на камінь, як той казав.

Та ж сама страна юей зненацька публікує статтю: «Тюрьма за комментарий. В Украине готовится масштабное «дело политологов» де розводить люту конспірологію з приводу запланованих на осінь політичних репресій проти знаних ху*лоботів типу Сємченка, Джангірова та інших.

Що ж все таки трапилося? Чому, раптом, павукам у банці стало тісно?

На думку вчоного кота імовірна зачистка інфопростору Неньки від ху*лоботів, перш за все, пов’язана з генеральною лінією БПП, яка передбачає обрання ПеПе Безальтернативного на другий президентський термін, а він, як відомо, дуже болісно реагує на критику.

Ну то таке, а от питання: чи обмежиться СБУ випилюванням явних «ху*лоботів», чи репресії поширяться на усіх без винятку «зрадофілів», питання з усіх боків цікаве. Хоча на мою скромну думку, на такий перфоменс у них просто ресурсів не вистачить.

Будьмо уважні.

Джерело: Денис Пашанін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ