Денис Пашанін, блогер

Вчоний кіт, ото пильно стежить за розбором травневих польотів дніпровських мєнтушок, і поки ситуація остаточно не потонула у вміло генерованих хвилях інфокалу, хоче нявкнути ще два слова з цього приводу.

Мабуть не відкрию великого секрету, шо акція мерзенний полк це чітко спланована кремльовська ідеологічна операція, покликана утримати соотєчєствєнніков із стран СНГ, в орбіті традиційного побєдобєсія з цілком конкретними програмними установками.

Нізабудєм ніпарстім, фошизм ніпрайдьот, можем павтаріть і кругом адніврагі.

Не зайвим буде зазначити, що в наших умовах неоголошеної війни з країною побєдівшего фашизма, сам дозвіл на проведення такої акції, вже не те шо нюхне, а навіть дуже густо смердить відвертою провокацією.

Але є одне але, наші кривоохоронні органи, ніколи не страждали на надмірний патріотизм, а скорше – навпаки. Колоніальні за своєю суттю: СБ, МВС та ГПУ головним своїм завданням мали поборювання українського націоналізму у всіх його виявах, задля збереження існуючого ладу, тобто панування модифікованої російської імперії.

Власне саме тому, напередодні щорічного загострення рузьге побєдобєсія, СБУ ротом свого штатного триндуна Тандіта, заявила: шо не бачить причин забороняти парад мерзенних клоунів, щоби не створювати напруги у суспільстві.

Ось тут і виникає перше запитання:

Чи розуміли функціонери вищеозначених СБУ, МВС і ГПУ, яких саме масштабів заноситься провокація?

Звичайно розуміли, про це свідчить хоча б кількість залучених до охорони порядку поліцаїв різних гатунків, за офіційними даними- близько тридцяти тисяч.

Запитання друге:

Чи була проведена оперативна профілактична робота із запобігання відвертому протистоянню між побєдобєсами і патріотами?

І тут відповідь ствердна, звичайно була. Через свою інфільтровану у національно-патріотичні рухи агентуру, МВС та СБУ, мали доволі достовірну картину, запланованих цими рухами акцій протидії мерзенному шапіто. Власне блокування офісу ОУН на Арсенальній, яке згодом переросло у штурм, опосередковано свідчить про наявність у поліції, оперативного плану протидії націонал-патріотам.

Запитання третє:

Звідки взялися тітушки у Дніпрі?

Там де зазвичай і беруться тітушки – з одягнених в цивільне курсантів поліцейських академій, різнокаліберних спортсменів з- під даху МВС та оперативників різних управлінь і департаментів МВС, СБУ, ГПУ. До речі, якщо уважно придивитися до відео київського маршу мерзенного полку, то в голові колони, неозброєним оком можна зауважити доволі великий контингент «ліц спортівного тєлосложенія» як їх назива вірний менестрель Авакова, Онтоша Гєращєнка. З огляду на це, тітушки на скромну думку пухнастої скатіни, це був такий собі план «ББ» (бєй бендеравцев), в разі коли легальні методи охорони громадського порядку не спрацюють. Що і відбулося в Дніпрі.

Запитання четверте і п’яте:

Чому псіханув Аваков і за що саме він зняв дніпровських оберполіцаїв?

Аваков псіханув, бо псіханув Порошенко, Порошенко псіханув бо псіханув Філатов, а Філатов псіханув бо зненацька дізнався, шо його родной город здали Вілкулу в концесію, разом з поліцаями звісно. Один Вілкул був горд і доволєн собою.

А зняли оберполіцаїв за те саме, за шо бив старий циган малого: не за те шо вкрав , а за те шо попався.

Отака ось перемога парафіяни.

Будьмо уважні.

Джерело: Денис Пашанін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ