Денис Пашанін, блогер

Вчоний кіт ото почитує стрічку з приводу підлої наруги над правосуддям у Іллічівському суді Чорноморська, де суддівська колегія нахабно виправдала усіх фігурантів справи 2 травня 2014 року, не взявши до уваги жодних доказів під різними приводами.

Мабуть зайвим буде казати, що дана ситуація – це продукт «рішучих реформ» від Петра Безальтернативного: реформа судової системи закінчилася, так і не почавшись.
Тепер маємо те, що маємо, як той казав.

Але те, що окремо взятий районний суд умовного Чорнодупинська ухвалює абсолютно неправосудне рішення у резонансній політичній справі, говорить лише про те, що «мирний план» поглинання України х*йлостаном працює на підвищених обертах.

Мовчить генпрокурор, мовчить міністр МВС і його вірний вкожнійсрацізатичка Онтоша Гєращєнка, мовчать, ніби гівна в роти понабирали, реєстрові порохоботи, мовчить і сам гарант цієї проституції.

Не мовчать лише ті, кому болить майбутнє України, але таких чомусь дуже мало – пальців двох рук вистачить.

Єдине, що вселяє надію, це патріоти-одесити, які вже частково взяли правосуддя у свої руки. Один з виправданих судом фігурантів, вже обживає місцеву реанімацію з черепно-мозковою травмою.

Не знаю, скільки ще треба подібних прецедентів, щоби українці нарешті усвідомили хибність курсу на замирення з агресором. Будьмо уважні.

Авторська стилістика збережена.

Джерело: Денис Пашанін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ