Денис Пашанін, блогер

Вчоний кіт от прочитав про те як доблесне СБУ, постфактум, розкрило підступні наміри зловорожого ФСБ, зробити із простих дніпровських роботяг, лютих дівєрсантів, у нього виникло непереборне бажання напхати в’язанку ї*уків відповідальним за державну безпеку структурам.

Якщо винести за дужки цілковиту маргінальність цієї спецоперації, на поверхню виринає дуже неприємний для нас факт, що зловорожа ФСБ в той чи інший спосіб юзає українських громадян, які з тих чи інших причин відвідують пацакстан. Починаючи з посполитих роботяг, закінчуючи депутатами різних рівнів та генералами різних відомств.

Так, звичайно, ви мені без кінця можете розказувати, який з умовного шевцоваброськіна неї*ацця патріот і державник і шотакого, шо у нього за порєбріком кум/сват/брат/сестра/могілкаматєрі, на жаль ФСБ так не думає а тупо цим користується.

Ну вже ху*знею з тою агентурою в законі, люстрацію, ми зісіс так би мовити прої*али, пізно Івасю до школи, як той казав. Але ж, бля*ь, в чому винні прості мобілізовані солдати, яких використали як гарматне м’ясо, але цнотливо забули попередити про можливі наслідки поїздок до заклятих братів та на окуповані території.

Чому при демобілізації у звільнених в запас не беруть письмове зобов’язання про невідвідування протягом 5-10-20 років (потрібне підкреслити) відповідних держав, га?

Де врешті, ця всюдисуща військова прокуратура зі своїм бетменом Матіосом?

Кажете – нема військового стану? Кажете – АТО в ОРДЛО?

Чому ж тоді ми щодня читаємо фронтові зведення?

Будьмо уважні.

Джерело: Денис Пашанін

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.