Політик закликав своїх прихильників зберігати спокій

12 лютого колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі видворили з території України. В рамках процедури реадмісії його відправили на територію Польщі. Вже у Варшаві політик зробив свою першую заяву. Зокрема, він закликав своїх прихильників зберігати спокій. Про це пише Українська правда

«Мені здається, що нам треба на це реагувати спокійно. Нам треба реагувати на їхню слабкість силою духу. На їхні розводки треба реагувати правдою. Вони брешуть. Це дрібний, переляканий, дешевий разводчик Порошенко. Це не президент. Це навіть не чоловік. Це просто підлий барига, який хоче зруйнувати Україну», – сказав він під час телефонної розмови зі своїми прихильниками, які перебувають у Києві.

«Ми обов’язково їх переможемо. Те що вони сьогодні зробили, це їхня поразка», – заявив Саакашвілі.

Крім того, у коментарі польському репортерові RMF FM у Варшаві він розповів, що «його битва – в Україні та Грузії».

«Я люблю Польщу, але моя битва – в Україні та Грузії. Я битимуся до кінця. У нас все буде добре, ми переможемо у цій битві», – сказав політик.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, один з лідерів «Руху нових сил» Юрій Дерев’янко 12 лютого повідомив, що невідомі люди в масках і з написами на куртках «Державна прикордонна служба» затримали Міхеїла Саакашвілі в ресторані «Cулугуні» в Музейному провулку в Києві. Дерев’янко додав, що Саакашвілі повезли на «білому бусі з номером АА0121СН».

Сергій Гайдай на сторінці в Facebook опублікував відео, на якому зафіксовано, як силовики вивозять Саакашвілі після затримання в ресторані.

Gepostet von Сергей Гайдай am Montag, 12. Februar 2018

Згодом речник ДПСУ Олег Слободян підтвердив, що екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі депортували до тієї країни, звідки він прибув, порушуючи українське законодавство, тобто до Польщі.

Нагадаємо, 10 вересня 2017 року прикордонники польської сторони ПП «Шегині» пропустили Міхеїла Саакашвілі на територію України, однак у нейтральній зоні автобус Саакашвілі застряг: українська сторона закрила кордон зі свого боку, а прикордонники повідомили, що, згідно з інформацією оперативного чергового СБУ по Львівській області, перехід «Шегині» заміновано». Після цього Саакашвілі разом зі своїми прихильниками прорвався через український кордон.