Суд на два місяці продовжив запобіжний захід для Кримчака

Депутат Київради від «Єдності» Сергій Кримчак, якого підозрюють у привласненні землі у столиці, носитиме електронний браслет до 11 січня 2018 року. Таке рішення ухвалив Солом’янський райсуд, передає Українська правда. Київ.

«Суд продовжив такий самий запобіжний захід. Нам продовжили строк досудового слідства ще на 2 місяці, слідство триває», – розповів адвокат депутата Ігор Черезов.

Він додав, що Кримчак ще не ходив на жодні допити.

Як відомо, 13 вересня детективи НАБУ затримали депутата Київради Сергія Кримчака за підозрою у привласненні землі в столиці.

За версією слідства, Кримчак у 2010-2011 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них, загальною вартістю понад 3,5 мільйона гривень.

Кримчаку оголосили про підозру за 4 статтями.

15 вересня Солом’янський райсуд Києва обрав Кримчаку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави 1,4 мільйона гривень.

18 вересня Кримчак вийшов зі слідчого ізолятора після внесення за нього застави в сумі 1,4 мільйона гривень.

Солом’янський райсуд Києва заарештував три компанії депутата Київради Сергія Кримчака і автомобіль Mercedes-Benz, що належить його дружині.

У жовтні стало відомо, що Держархбудінспекція скасувала містобудівні умови та обмеження на захоплені Кримчаком ділянки по вулиці Толбухіна у Києві.