У Чернівцях місцевий депутат заліз до кабінету мера за допомогою автовишки

У Чернівцях депутат міської ради за допомогою автовишки через вікно проникнув до кабінету міського голови. Відповідне відео на своїй сторінці у Facebook опублікував усунутий із посади мера Чернівців Олексій Каспрук.

За словами Каспрука, інцидент стався 18 серпня.

На відео видно, що автовишка під’їхала до вікон мерії. На ній чоловік у білій сорочці піднявся до вікна на другому поверсі, де перебуває кабінет міського голови.

Пізніше секретар Чернівецької міськради Василь Продан, який після відставки Каспрука тепер виконує обов’язки міського голови, пояснив, чому депутатові довелося таким дивним способом підніматися до приміщення мерії: «У цьому кабінеті я проводив робочу нараду. Після завершення останній, хто виходив із кабінету, зачинив двері, які мають магнітний замок. Без пульта відкрити це неможливо. Натискаємо кнопку – і тільки після цього двері можна відкрити. Відповідно, цей брелок залишився тут на робочому столі. Вікно було відкрите, і рішення було – або висвердлювати замок, або викликати вишку».

Дива дивні в Чернівцях.В суботу, посеред білого дня невідомий, вскривши вікно проник до кабінету міського голови.Подейкують, що тим невідомим був доктор економічних наук, депутат Ростислав Білик, якій діяв під безпосереднім керівництвом Продана. Запитань безліч:Чи то Білик перед вироком суду за купівлю голосів тренується в новій крімінальній професії?Чому Продан не поліз? В нього ж є хоч якісь підстави ломати комунальне майно і нишпорити окупованим кабінетом мера…Навіщо треба було ризикувати життям такого цінного депутата, який навряд чи має допуск для роботи на висоті? Чому б це не доручити комусь з досвідчених працівників господарської групи і що там було в кабінеті такого, що не мав бачити простий робітник? Після перевороту ключі віддав, кабінет здав.Іван Васильович… Ой, Василь Сафронович там навіть шведского посла приймали! :-)P.S. Останнім часом почастішали випадки проникнення в помешкання шляхом віджиму вікон злодіїв, які обкрадають городян. Бачимо депутати вже освоїли ці навички. Чернівчани, будьте пильними!

Gepostet von Олексій Каспрук am Sonntag, 19. August 2018