У Києві депутатка попіарилася на шкільному випускному

22 червня чинна депутатка Київради (фракція «Солідарність») Людмила Костенко прийшла на випускний до учнів ліцею №157, що на Оболоні, привітала їх зі святом і подарувала медалі з написом: «Саме ти зміниш цей світ! Депутат Київради Людмила Костенко».  Про це мама однієї з випускниць повідомила руху ЧЕСНО.

«Нагороду» отримав кожен учень незалежно від того, з якою успішністю закінчив ліцей. Комусь дісталася жовта, а комусь срібляста медалька.

Рух «ЧЕСНО» у коментарі запитав Людмилу Костенко, чому депутатка приходила на випускник із «нагородами». На що чиновниця зазначила: «Медалі-сувеніри я дарую випускникам уже четвертий рік поспіль. Вартість одного – біля 50 грн, оплачую власними коштами. У ліцеї №157 я подарувала 100 медалей. Це моя діяльність як мецената. І відповідь на випередження: я ще не кандидат у депутати Верховної Ради України, тож обмеження на дану продукцію не поширюються».

Журналісти поцікавилися в Костенко, чи має вона намір балотуватись у 217-му окрузі, й отримали ствердну відповідь.

«Але є два «але». Перше – документи в ЦВК були подані набагато пізніше випускного. Друге – я ще не зареєстрована кандидатом», – зазначила депутатка.

Оскільки випускний був 22 червня, а строк подання документів закінчився 20 червня, то виходить, що депутатка лукавить і прийшла піаритися на випускниках. Ба більше, електронну декларацію кандидата в народні депутати на сайті НАЗК Костенко подала ще 10 червня.

Окрім того, Людмила Костенко була учасницею з’їзду «Європейської солідарності» – політичної сили попереднього президента Петра Порошенка. Про це свідчить фото на її сторінці у Facebook. З’їзд відбувся 9 червня.

Читайте: Одеський нардеп підкуповує виборців валеріанкою (фото)