Посадовець за допомогою родича заволодів земельними ділянками у Шевченківському районі м. Києва, що перебувають у комунальній власності

Затриманому після обшуків депутату Київради Сергію Кримчаку повідомили про підозру. Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Депутату інкримінують такі статті: ст. 191 Кримінального кодексу («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»); ст. 358 («Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів»); ст. 209 («Легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом»); ст. 366-1 («Декларування недостовірної інформації»).

За версією слідства, затриманий у 2010-2011 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них. Їхня загальна вартість – 3,5 мільйони гривень.

«Суть схеми, на думку детективів Бюро, полягала в тому, що посадовець за допомогою родича заволодів земельними ділянками у Шевченківському районі м. Києва, що перебувають у комунальній власності. Після цього він легалізував здобуті злочинним шляхом ділянки, внісши їх до статутного фонду заснованого ймовірним спільником товариства», – йдеться у повідомленні.

Наразі відбуваються слідчі дії, щоб отримати додаткові докази та встановити всі деталі корупційної схеми. Розслідування ведеться ще з вересня 2016-го.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ