Представники «Опоблоку» та БПП пішли у коридор на «чоловічу розмову»

У Миколаївській облраді під час засідання бюджетної комісії 8 червня виникла суперечка між головою фракції «Опоблоку» Володимиром Фроленком і депутатом від БПП Федором Барною. Суперечка закінчилася бійкою із залученням відомого боксера Олега Буца, повідомляють НикВести.

Під час словесної перепалки депутат Фроленко вимагав від Барни «закрити рот». Чоловіки пішли у коридор на «чоловічу розмову». При цьому перший заступник голови облради заблокував двері депутатської кімнати і не пускав журналістів у коридор, щоби вони «не робили сенсацію».

Боксер, майстер спорту міжнародного класу Олег Буц

Коли пресі таки вдалося пробратися у вестибюль, журналісти стали свідками бійки, під час якої Володимир Фроленко затиснув шию Федору Барні, а невідомий чоловік при цьому бив його. Пізніше з’ясувалося, що цим невідомим був боксер, майстер спорту міжнародного класу Олег Буц.

Після інциденту засідання бюджетної комісії екстрено закрили, а Володимир Фроленко, залишаючи кімнату, сказав заступнику голови облради Андрію Кротову фразу: «Андрюха, ти наступний!».

Видання нагадує, що 15 грудня в Миколаєві троє невідомих в масках Дідів Морозів напали на депутата Миколаївської обласної ради від «БПП «Солідарність» Федора Барну і жорстоко побили його палицями.

Як повідомляють «НикВести», раніше в розпорядженні редакції опинився запис телефонної розмови з людьми, чиї голоси схожі на голос Михайла Тітова, відомого в кримінальному світі як «Мультик», і голос голови фракції «Опозиційний блок» в Миколаївській облраді Володимира Фроленка. Під час розмови людина з голосом, схожим на голос «Мультика», вичитує нібито депутата за його коментар, де він заступився за керівника миколаївської «Батьківщини», заступника голови облради Михайла Соколова, відповідаючи на запитання, чи повинен він звільнити свою посаду після корупційного скандалу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ