Імпорт вугілля з Росії склав 221 тисячу тонн при загальному обсязі імпорту в 413 тисяч тонн

Україна імпортує вугілля з трьох країн – ПАР, Польщі та Росії. Причому саме агресор постачає нашій державі найбільшу кількість цього товару. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням наджерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості.

З початку року Україна імпортувала 413,3 тисяч тонн вугілля. За перший квартал з ПАР на українські електростанції надійшло 72,9 тис. тонн, з РФ – 221,6 тис. тонн, з Польщі – 118,9 тис. тонн.

Таким чином, запаси вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ України впродовж березня 2017 року зросли на 5,2% (на 94,7 тис. тонн) і до 1 квітня склали 1 млн 921,9 тис. тонн.

Нагадаємо, проект розпорядження про заборону постачання в Україну російського енергетичного вугілля, яку готував Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, ще не ухвалили.

За словами очільника відомства, у міністерства є інформація, що росіяни планують брати вугілля з окупованої території Донбасу, збагачувати його в Ростові-на-Дону і продавати Україні як російське. При цьому Україна платитиме за нього удвічі більше, ніж раніше.

Нагадаємо, 15 березня РНБО ухвалила рішення припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ