Перший півфінал визначив 10 музикантів, які потрапляють у фінал конкурсу 13 травня

Національна суспільна телерадіокомпанія України уклала угоду на суму 97,5 тисяч гривень на «креативне обслуговування» офіційного веб-порталу «Євробачення» eurovision.ua. Про це свідчать дані ProZorro, пише Радіо Свобода

Згідно з угодою, креативне обслуговування містить підготовку новинного контенту для сайту, фотозйомку й обробку фотографій, «будь-які інші додаткові послуги», які можуть узгоджуватися сторонами додатково.

Офіційний веб-портал «Євробачення» eurovision.ua містить інформацію для гостей столиці України єдиною мовою – українською.

Угоду укладено 2 травня, однак термін дії договору визначено на період з 26 квітня до 20 травня 2017 року.

Умовами договору передбачена передплата у розмірі 80% від вартості послуг.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, виступ Джамали на «Євробаченні» коштуватиме 986 тис. грн, Руслана Лижичко отримає 394 тис. грн. Також у фіналі виступатиме гурт Onuka з Національним академічним оркестром народних інструментів (НАОНІ). Видатки на них у сумі становлять 213 тис. грн. Крім того, стало відомо, що продюсер Огнєвіч та помічник нардепа від Укропа зароблять на Євробаченні 3 млн грн.

Тим часом перший півфінал «Євробачення-2017», що відбувся напередодні, визначив 10 музикантів, які потрапляють у фінал конкурсу 13 травня.

До десятки переможців увійшли: Sunstroke Project (Молдова), Dihaj (Азербайджан), Демі (Греція), Робін Бенґтссон (Швеція), Сальвадор Собрал (Португалія), Кашя Moш (Польща), Артсвік (Вірменія), Ісая (Австралія), Ховіґ (Кіпр), Бланш (Бельгія)

Автоматично до фіналу потрапив український гурт O.Torvald на правах господаря цьогорічного пісенного змагання та представники країн «Великої п’ятірки» – Великої Британії, Італії, Іспанії, Франції та Німеччини. У першому півфіналі українці не могли долучитися до вибору переможців, проте глядачі з України зможуть голосувати у другому півфіналі, який відбудеться 11 травня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ