Тіллерсон розпорядився використати десятки мільйонів доларів для боротьби з пропагандою Росії та «ІДІЛ»

Під тиском американських законодавців Держсекретар США Рекс Тіллерсон розпорядився використати десятки мільйонів доларів для боротьби з пропагандою ісламських екстремістів та іноземних урядів, таких як Росія. Про це повідомляє Politico з посиланням на чиновника Держдепартаменту США, пише Європейська правда.

Минулого тижня Тіллерсон затвердив використання 60 мільйонів доларів, призначених для Глобального центру взаємодії Держдепу США – міжвідомчої установи, яка протистоїть терористичній пропаганді та спонсорованій урядами інших держав дезінформації.

Таке рішення Тіллерсон ухвалив після того, як Politico повідомило про небажання Держсекретаря використовувати кошти, раніше розподілені Конґресом США, незважаючи на наполягання демократів та республіканців.

Майже 20 мільйонів доларів уже є у розпорядженні Держдепартаменту. Кошти будуть безпосередньо передані чиновникам Центру для боротьби з пропагандою терористичних груп, таких як «Ісламська держава».

Тіллерсон також схвалив запит на переведення 40 мільйонів доларів зі скарбниці Пентаґону до Глобального центру взаємодії. Кошти спрямують на боротьбу з пропагандою, яку фінансують інші держави.

Як підкреслило видання, Тіллерсон міг попросити про переведення 60 мільйонів доларів із Пентаґону, та зараз незрозуміло, чому він попросив лише 40 мільйонів.

Анонімний чиновник наголосив, що такий розмір суми було визначено під час консультацій з іншими агентствами.

Читайте: За пропаганду сепаратизму у Facebook мешканець Закарпаття отримав 3 роки умовно

БЕЗ КОМЕНТАРІВ