«МВС ЛНР» і «спецназ ДНР «Витязь» разом штурмували «генеральну прокуратуру ЛНР»

В окупованому Луганську так звана народна поліція «ЛНР» за допомогою «спецназу ДНР» захопила всіх співробітників місцевої «прокуратури». Про це повідомляє російська Новая газета.

Понад 20 людей заарештовані. Зокрема, так званий генеральний прокурор «ЛНР» Віталій Подобрий, військовий прокурор «ЛНР» Сергій Рахно та їхні заступники. За даними росЗМІ, вони перебувають у будівлі «народної ради ЛНР». На даний момент будівля заблокована.

За інформацією видання, «МВС ЛНР» і «спецназ ДНР «Витязь» разом штурмували «генеральну прокуратуру ЛНР». Співробітників прокуратури заарештували після того, як ватажок «ЛНР» Ігор Плотницкий відмовився віддавати «голові поліції ЛНР» Ігорю Корнету «головного прокурора», «військового прокурора» та їхніх заступників, а також главу «адміністрації ЛНР» Ірину Тейцман, «начальника служби урядової безпеки МВС ЛНР» Євгенія Селіверстова і главу «ДТРК ЛНР» Анастасію Шуркаєву.

Раніше Корнет звинуватив цих осіб у диверсійній та розвідувальній діяльності на користь України.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, напередодні ватажок бойвиків ОРЛО Ігор Плотницкий відсторонив Ігоря Корнета від «посади міністра внутрішніх справ ЛНР» у зв’язку з порушенням кримінальної справи.

Той, однак, спростовував свою відставку та забарикадувався в будівлі так званого «МВС ЛНР». Корнет також заявив про затримання на окупованій частині Луганської області нібито українських диверсантів.

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ 21 листопада зафіксувала військову техніку, озброєних людей та колону, яка прямувала до Луганська з ОРДО.

Директор департаменту комунікації міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко, посилаючись на власні джерела, повідомив, що що Плотницький утік до Росії. Однак,

22 листопада стало відомо, що ця інформація не підтвердилася. Ватажок бойовиків самопроголошеної «Луганської народної республіки» вранці в середу провів робочу нараду. Зокрема, він доручив розібратися зі спробою «міністра внутрішніх справ ЛНР» Ігоря Корнета вчинити «державний переворот».