ДПСУ завершує роботи зі створення інтелектуальної моделі охорони державного кордону з РФ

Очільник Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко повідомив, що відомство завершує роботи зі створення інтелектуальної моделі охорони державного кордону з РФ у Харківській області. Про це він розповів в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

За словами Назаренка, роботи тривають у Сумській і Луганській областях.

«На сьогодні ми завершуємо всі планові заходи в Харківській області, вже почали роботи в Сумській і Луганській областях», – зазначив очільник ДПСУ.

Також він  нагадав, що 2015 року уряд затвердив відповідний план облаштування кордону, який розрахований на три роки.

«Із середини 2015 року і до сьогоднішнього дня ми облаштували понад 273 км протитранспортних ровів, 47 км контрольно-слідових смуг, 83 км загороджувального паркану, 153 км рокатних доріг», – повідомив посадовець, додавши, що на поточний рік бюджетом передбачено 200 млн грн на цю програму, що становить 17% від запланованого.

«На сьогодні ми отримали близько 30 млн і використовуємо кошти на цей проект. У 2015 році було виділено 400 млн, а це загалом 40% від запланованого. З цим і пов’язуємо не надто швидке просування цього проекту. Але він все одно потрібен, ми його будемо реалізовувати», – підкреслив Назаренко.

Крім того, за його словами, на облаштованих ділянках кордону порушення кордону зведено до нуля, і це підтверджує ефективність проекту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ