Проект продовжує обростати скандалами

ГПУ розслідує факт розтрати і привласнення понад 100 мільйонів гривень бюджетних коштів під час виконання робіт з інженерно-технічного облаштування українсько-російського державного кордону (проект «Стіна»). Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Згідно з повідомленням, факт розтрати коштів виявили департамент з розслідування особливо важливих справ у галузі економіки ГПУ спільно з СБУ.

Було виявлено злочинну схему розтрати з подальшим привласненням бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час проведення закупівель товарів, робіт та послуг в інтересах Держприкордонслужби України.

Як зазначили в ГПУ, протягом 2016-2017 років внаслідок вищевказаної протиправної діяльності службових осіб ДПСУ та суб’єктів господарської діяльності приватного сектора економіки під час виконання робіт з інженерно-технічного облаштування державного кордону, територій, прилеглих до районів проведення АТО та Криму (проект «Стіна»), шляхом придбання на користь державного органу товарів, робіт та послуг, здійснено розтрату та привласнення бюджетних коштів в сумі понад 100 мільйонів гривень.

Нині відбуваються слідчі дії, вилучено речові докази, що підтверджують причетність посадових осіб ДПСУ та вказаних суб’єктів господарювання до здійснення протиправної діяльності.

Досудове розслідування триває.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ