За шість місяців 2017 року вісім чиновників Міністерства юстиції України отримали винагород на більш ніж 23 мільйони гривень

Кабінет Міністрів встановив обмеження у 200 прожиткових мінімумів або 308 тисяч гривень для винагород, що їх виплачуватимуть державним виконавцям Міністерства юстиції. Рішення уряд ухвалив 23 серпня, передає Українська правда.

За словами заступника міністра юстиції з питань євроінтеграції Сергія Петухова, у ході реформи 9 місяців тому Мін’юст запровадив систему заохочення праці державних виконавців у вигляді отримання відсотків від повернутого державі боргу.

«Але так відбулося, що деякі з виконавців почали отримувати занадто високі винагороди, і тому ми вирішили обмежити максимальну суму, яку може отримати як винагороду державний виконавець», – заявив він.

Петухов запропонував, встановити граничний розмір такої премії за завершення одного провадження на рівні 2% від повернутого боргу, якщо сума не перевищує 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (зараз це 308 тисяч гривень). Уряд підтримав цю пропозицію.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за шість місяців 2017 року вісім чиновників Міністерства юстиції України отримали винагород на більш ніж 23 мільйони гривень. А очільник «Укравтодору» Славомір Новак отримав 900% надбавки до зарплати.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ