Причиною такого рішення уряду стали звинувачення Катару в підтримці терористичних організацій

До Саудівської Аравії, Єгипту, Об’єднаних Арабських Еміратів, Бахрейну, Лівії, Ємену, Мальдівської Республіки та Маврикію, що розірвали дипломатичні зв’язки з Катаром, долучилась Мавританія. Так країна відреагувала на звинувачення Катару  в підтримці тероризму. Перед посольством Катару в Мавританії наразі проходять протести. Про це повідомляє Європейська правда.

Заява мавританського уряду про розривання дипвідносин із Катаром була опублікована арабської мовою Мавританським інформаційним агентством.

«Держава Катар пов’язала свою політику з підтримкою терористичних організацій і поширенням екстремістських ідей», – йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ західної африканської країни, члена Ліги арабських держав.

За даними Al Jazeera, в знак солідарності з Катаром у столиці Мавританії Нуакшот люди вийшли на акцію протесту біля катарського посольства. Вони не погоджуються з рішенням свого уряду щодо розірвання зв’язків з державою у Перській затоці.

Нагадаємо, Саудівська Аравія, Єгипет, Об’єднані Арабські Емірати, Бахрейн, Лівія, Ємен, Мальдівська Республіка та Маврикій розірвали дипломатичні зв’язки з Катаром. Уряд Йорданії заявив, що знижує рівень свого дипломатичного представництва в Катарі.

Причиною таких заходів стало звинувачення влади Катару в спонсоруванні терористичної діяльності, в тому числі «Аль-Каїди» та «Ісламської держави».

Видання The Financial Times повідомило, що Катар виплатив до мільярда доларів викупу за викрадених в Іраку 26 членів королівської сім’ї та захоплених військових.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ