6 листопада генпрокурор погрожував піти у відставку, однак Рада не підтримала це рішення

Під час свого виступу у Верховній Раді Генеральний прокурор України Юрій Луценко вилаяв народних депутатів. Про це у Фейсбуці повідомила нардеп Ірина Подоляк.

«Генеральний прокурор Юрій Луценко під час виконання службових обов’язків у сесійній залі Верховної Ради України сказав на адресу народних депутатів три підставові речі щодо бездоганної роботи правоохоронних органів:  1) Соболєву, шо він дурік;  2) депутатам ВРУ, що вони мерзота; 3) насамкінець, кинув у сесійну залу, після ідіотичного «рейтингового голосування за відставку», – «отсоси!», – написала вона.

Отсоси!Генеральний прокурор Юрій Луценко під час виконання службових обов"язків у сесійній залі Верховної Ради України…

Gepostet von Iryna Podolyak am Dienstag, 6. November 2018

Як відраегували у соцмережі:

Під час свого виступу в парламенті 6 листопада Юрій Луценко «нагородив» й іншими епітетами народних депутатів: «мерзотники», «недоросток», «нездари», «діарея мозку».

«Усе це вже було торік, коли мерзотники намагалися примазатися до вбивства Ноздровської та проливали тут море брехливих сліз про те, що слідство нічого не робить. Коли обвинувачений у вбивстві пішов до суду, жоден із цих мерзотників нічого не зробив. Нікого це не хвилює! І сьогодні похороном Гандзюк займається «Народний фронт», а не ці діячі, які збирають на цьому свої криваві дивіденди. А якщо колишній голова комітету, який мав керувати всією антикорупційною політикою, досі не розуміє різницю між процесуальним керівництвом і слідством, якого в ГПУ вже рік немає, то це не голова комітету, а просто недоросток, у якого діарея мозку виливається тут, просто в залі», – сказав з трибуни парламенту Луценко.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко, виступаючи у Верховній Раді 6 листопада, заявив, що подає у відставку. Однак під час голосування за звільнення керманича ГПУ з посади віддали свої голоси лише 38 народних обранців.

Крім того, 6 листопада депутати Верховної Ради погодились створити Тимчасову слідчу комісію для проведення розслідування нападу на радницю Херсонського мера Катерину Гандзюк та інших громадських активістів.