Йогурт може лікувати депресію

Усі ми знаємо, що йогурт корисний для травлення, здорової шкіри та сяючого волосся. Нове дослідження показало, що цей продукт також ефективно лікує депресію. Про це пише Daily Mail.

Дієтологи пояснюють, що у йогуртах містяться бактерії Lactobacillus, які впливають на багато аспектів здоров’я – вони знижують рівень артеріального тиску, стресу та зменшують симптоми депресії, пише

Дослідження показало, що завдяки регулярному вживанню йогурту кількість лактобактерій у кишечнику буває достатньою для того, щоб впливати на рівень метаболітів у крові під назвою кінуренін, які і розкручують депресію.

Коли показники лактобактерій у кишечнику падають, відповідно рівень кінуренін зростає і симптоми депресії загострюються.

Науковці з Університету Вірджинії запевнили, що результати дослідження дають нові докази великої цінності мікробіома (мікроорганізми, що колонізують тіло людини – ред.) кишківника у стабілізації емоційного фону людини та лікування психічних розладів.

За словами дослідників, це особливо важливо, оскільки для лікування депресії використовують препарати, які токсичні для організму, вони викликають масу небажаних побічних ефектів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ