10 вересня Саакашвілі разом зі своїми прихильниками прорвався через український кордон

Організатори незаконного перетину кордону у ПП «Шегині», а також особи, які керували такими діями чи сприяли їм, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.  Про це пізно ввечері 10 вересня у Facebook написав Генпрокурор України Юрій Луценко.

«Закон вимагає притягнути до кримінальної відповідальності тих, хто організовував незаконний перетин кордону, керував такими діями або сприяв їм порадами чи діями. Це буде зроблено. Як буде дана оцінка і діям владних інституцій упродовж сьогоднішніх подій», – написав Луценко.

На його думку, прихильники Саакашвілі «знищують державу, борючись за владу». Генпрокурор додав, що  силовий сценарій вирішення питання – «прецедент для прихильників Захарченка, Януковича, Клименка».

«Хто не згоден – спробуйте прорвати грузинський чи британський кордон. Єдиний шлях вирішення суперечок про законність дій влади щодо громадянина – суд», – заявив очільник ГПУ.

Прорив Державного кордону: 1. Борючись за владу, прихильники Саакашвілі знищують державу. Хто не згоден – спробуйте п…

Posted by Юрій Луценко on Sunday, September 10, 2017

Нагадаємо, 10 вересня прикордонники польської сторони ПП «Шегині» пропустили Міхеїла Саакашвілі на територію України, однак у «нейтральній зоні» автобус Саакашвілі застряг: українська сторона закрила кордон зі свого боку, а прикордонники повідомили, що, згідно з інформацією оперативного чергового СБУ по Львівській області, перехід «Шегині» заміновано».

Після цього Саакашвілі разом зі своїми прихильниками прорвався через український кордон.

В МВС заявили, що під час інциденту на кордоні 11 бійців Національної поліції та 5 працівників ДПСУ отримали тілесні ушкодження, а  в діях організаторів масового безладу на кордоні вбачаються ознаки порушення ст.332 та 348 Кримінального кодексу України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ