Державне управління справами оголосило тендер на 42,42 млн грн

Державна організація «Автобаза Державного управління справами» оголосила тендер на закупівлю двох броньованих «Мерседесів» S-класу 2018 року випуску. Ціна питання – 42 мільйони 426 тисяч гривень. Тобто один автомобіль має коштувати 21 млн гривень, або близько 800 тис. доларів.  Про це пишуть Наші гроші з посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

Перший автомобіль має бути зі чорною ексклюзивною шкіряною оббивкою, покриття – чорний металік, пакет бронювання матиме найвищу ступінь захисту VR10, холодильний відсік, аудіосистему з навігацією, автосистему кондиціонування, оббивку стелі з мікрофібри, акустичну систему об’ємного звучання, функцію пам’яті для задніх сидінь, декоративні елементи: тополя чорна полірована, мультифункціональне рульове колесо з обробкою з шкіри, велюрові килимки, колеса з функцією їзди на пробитих шинах, лампи для читання, додатковий акумулятор.

Другий автомобіль відрізнятиметься оббивкою: шкіра ексклюзив порцелян, автомобіль матиме пульт дистанційного керування для аудіосистеми, ТВ-тюнер, CD-плеєр, мультімедійну систему для пасажирів задніх сидінь і систему нічного бачення.

Повідомляється, що автомобілі 2018 року випуску ДУС має отримати до 30 листопада.

За данимим «Наших грошей», автомобілі купують для того, щоби возити президента Петра Порошенка. Водночас «Українській правді» у ДУСі повідомили, що автомобілі купують для обслуговування іноземних делегацій під час візитів до України.

«Мова йде про делегації на запрошення Верховної Ради Кабміну та Глави держави», – зазначили у відомстві.

Також у держуправлінні додали, що очікувана вартість покупки буде нижчою.