Додаток буде доступний в App Store або Google Play вже на початку 2018 року

На світовій виставці технологій для розумних міст Smart City Expo World Congress 2017, яка проходила у Барселоні, представили «Картку киянина» та мобільний додаток до неї. Про це йдеться у повідомленні на сайті КМДА.

Мобільний додаток для «Картки киянина» можна буде завантажити на іPhone та смартфони, що працюють на операційній системі Android. Він буде доступний в App Store або Google Play вже на початку 2018 року.

За допомогою мобільного додатка кияни зможуть сплачувати комунальні послуги та проїзд, записатися на прийом до лікаря, написати повідомлення міському голові та київським депутатам і перевірити шкільну активність власної дитини.

«Картка киянина» – це інструмент, який ми маємо намір розвивати не тільки як соціальну, а й як ідентифікаційну, а головне – як сучасну і технологічну функцію. Упевнений, що наповнення її потрібними додатками буде залучати якомога більшу кількість користувачів, і з часом ця карта стане своєрідним паспортом жителя міста», – розповів перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.