Продати валюту в дистанційних каналах банку можна в робочі дні з 10:00 до 16:00 за поточним курсом

У ніч на 1 вересня «ПриватБанк» заблокував можливість здійснювати обмін гривні на іноземні валюти через сервіс «Приват24». Про це повідомив колишній заступник голови правління банку Олег Гороховський на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні вночі (31.08.2017) «ПриватБанк» призупиняє продаж інвалюти клієнтам в «Приват24» та інших дистанційних каналах обслуговування», – написав Гороховський.

«Купівля валюти у клієнтів залишається поки в такому вигляді, але впродовж тижня будуть запровадженні обмеження за часом проведення операцій (тільки в робочі дні з 10.00 до 16.00)», – додав він.

На сайті «ПриватБанку» також зазначається, що опція «Обмін валют» більше не функціонує, але у заяві фінустанови йдеться про те, що вона буде доступна в майбутньому.

«У зв’язку з вимогою законодавства України здійснювати безготівкові валютно-обмінні операції виключно через Міжбанківський валютний ринок (МВРУ), регламент проведення таких операцій приводиться відповідно до правил МВРУ. Продати валюту в дистанційних каналах банку можна в робочі дні з 10:00 до 16:00 за поточним курсом на момент проведення операції в меню «Переказ коштів між Вашими рахунками», – йдеться у повідомленні.

Водночас клієнтів запевняють, що придбати валюту з метою переказу за кордон можна на сторінках «SWIFT-платежі» та «перекази».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ