Українцям не треба приносити фотографії для оформлення пластикових ID-паспортів
Українцям не треба приносити фотографії для оформлення пластикових ID-паспортів

В Україні стартувало оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки. В перший день Державна міграційна служба прийняла документи від близько 100 громадян. Про це повідомили у прес-службі установи.

На першому етапі новий документ оформлюється лише особам, які досягли 16-річного віку та оформлюють документ уперше. Оформити його можна у 330 з близько 600 підрозділів міграційної служби на всій території України.

Для оформлення паспорта громадянина України у формі картки особі, яка досягла 16 років та оформлює паспорт вперше, необхідно подати лише свідоцтво про народження. Ксерокопії паспортів батьків надати бажано, але не обов’язково (це сприятиме у роботі підрозділу ДМС та прискорить процедуру оформлення), додали у відомстві.

«Приносити із собою фотографії для оформлення паспорта у формі картки не потрібно. Це дозволяє громадянам зекономити від 30 до 100 грн., які раніше витрачалися на оплату послуг фотоательє», – наголосили у ДМСУ.

Читайте: Україна прощається з паспортами старого зразка – ID-картка коштуватиме 160 гривень

У міграційній службі запевняють, що оперативно реагують на всі повідомлення про недоліки у роботі територіальних підрозділів та нагадують, що спеціально для отримання зворотного зв`язку у грудні створено представництво ДМС у Facebook і забезпечено можливість зателефонувати або написати повідомлення на гарячу лінію ДМС у Skype.

Читайте: З 11 січня 2016 року видаватимуть електронні картки замість паспортів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ