Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення "Донбас", Нацгвардія, - із сином на полігоні
Дмитро Бабкін, старшина батальйону спецпризначення “Донбас”, Нацгвардія, – із сином на полігоні

Влаштував синові на зимових канікулах курс молодого бійця. 14 років йому вже виповнилося. Пора, як кажуть, чоловікові брати в руки зброю!

Прожив з нами тиждень, поїв солдатської каші. Каша, щоправда, у нас не те щоб сильно солдатська була —годують нас зараз відмінно, але приготовлена ​​вона солдатами — це правда.

Перший раз в житті син стріляв. А відстрілявся, зауважу, відмінно! Переконаний, якщо буде треба вистрілити в російськомовного ворога, що по-зрадницькому називає себе «братом» —у нього рука не здригнеться! Встановлена ​​мною система розпізнання «свій-чужий» працює чітко.

Дмитро БабкінФілософськи:

Щось іділівські «дітки» і російські нью-піонери мене останнім часом турбують…

До чого б вони не готувалися, там у себе, — ми, тут у нас, більше вмовляти нікого не будемо. Якщо хтось ще, хоч раз, спробує заперти триколор на українську адмінбудівлю — кулю поміж очей отримає одразу без попередження і сантиментів.

Якщо який-небудь «Губарєв» спробує вивести адептів російського міра на вулиці, то, такі як я — незалежно від того, чим ми займатимемося після війни — більше не пустять цю справу на самоплив і не залишать силовикам на відкуп. «Губарєв» не буде заарештований — він буде убитий.

Слава Україні!

Дмитро Бабкін

БЕЗ КОМЕНТАРІВ