Дмитро Гнап, журналіст

Коли я пишу про імітацію боротьби з корупцією, то маю на увазі і такий випадок. Подивіться на це фото. Це Олександр Писаренко. Сьогодні він очолює в НАЗК дуже серйозний департамент. Називається «Департамент моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів». Важливий такий департамент. Бо в наших же чиновників, куди не тицяй – всюди один суцільний конфлікт інтересів.

Де ж я раніше бачив цього пана Писаренка? Дякую Oleksa Shalayskiy, нагадав. Цей Писаренко в часи Януковича працював в Державному агентстві екологічних інвестицій. В ті часи Державне агентство було практично кишеньковою структурою Юрія Іванющенка, більш відомого як Юра Єнакієвський. Структури Іванющенка заробляли мільярди на оборудках в Держагентстві екологічних івенстицій. Наприклад, влаштували грандіозне розкрадання коштів так званого «кіотського протоколу», про що я робив велике розслідування свого часу. А пан Писаренко, ну, треба ж тобі! В часи цих «єнакієвських оборудок» з кіотськими грошима очолював відділ обліку парникових газів Держекоінвесту. І був в темі всіх крадіжок «єнакієвською братвою» мільярдів кіотських грошей.

Щоправда, після Майдану по цих оборудках розпочалися численні кримінальні провадження, в тому числі проти Іванющенка. Тому незабаром Писаренко вилетів з Держекоінвесту корком.

Але пройшов час, курява вляглася. Юра Єнакієвський знову майже чистий перед законом. Його бухгалтер Олег Недава – нардеп від БПП. А такий дрібний виконавець єнакієвської команди як Писаренко – знову на чиновницькій посаді. Бореться з корупцією в новоствореному НАЗК. До речі, там немає вакансій в Мінмолодьспорті? Кажуть, син Іванющенка Арсен закінчив футбольну кар’єру. Пацан може робити реформи. Нове обличчя. Зарплата не треба. Пожив за кордоном. Звертайтеся.

Джерело: Дмитро Гнап 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ