Дмитро Гнап, журналіст

Справа проти Vitaliy Shabunin – природна реакція влади. Бо президент Порошенко особисто ненавидить антикорупційних активістів. Зневажливо називаючи їх «хомячкамі». Після останньої прес-конференції президент зустрівся зі мною і колегами окремо, щоби поговорити про розслідування вбивства Павла Шеремета. Диктофони, телефони і навіть годинники ми здали охороні АП. Порошенко був стриманим і виваженим, поки ми обговорювали хід розслідування вбивства Павла. Коли ж справа дійшла до питань про корупцію, президент зірвався на свій фірмовий фальцет:
– А що не так, Дмитре, в боротьбі з корупцією? Що тобі не подобається? Ми запустили електронне декларування!
– Це справді чудовий результат, – кажу, – але працівники СБУ та частина прокурорів вже виведені з-під його дії.
– Тому що закон про електронне декларування треба було змінювати, – відповів емоційно Порошенко. – Його написали іноземці разом з нашими хомячкамі. Іноземці поїхали, а ці хомячкі лишилися!
– Перепрошую, – кажу. – Це кого ви маєте на увазі під «хомячкамі»?
– Не важливо… – раптом запнувся президент, перевівши розмову на інше.

Отже, «хомячкі». У попереднього президента були «казли, каториє мєшают нам жить». Цьому президенту та його оточенню заважають жити «хомячкі», «скунс-команда» і т.д.
Не думаю, що Порошенко особисто дав вказівку порушувати справу проти Віталія Шабуніна. Але вся система влади зрозуміла: антикорупційні активісти – це ворог, «казли», «хамячкі», грузіни, б*я, грузіни»…

І як нервовий сигнал розходиться від мозку до найвіддаленіших клітин, так і переконання президента передаються по всій вертикалі влади. І вся вертикаль розуміє: будь-яка ініціатива закошмарити антикорупційних активістів не буде засуджена на горі. А навпаки, підтримана та схвалена.

Шкода, що дехто дуже швидко забув, що якби не тисячі цих «хомячків», то один колишній міністр з уряду Азарова так і не став би президентом.

А один маргінальний політик з купою нерухомості, так і не став би сьогодні генпрокурором. І якби не «хомячкі» один скандальний бізнесмен переховувався б і далі в Італії, без шансів стати в Україні міністром МВС.  Швидко вони це забули, дуже швидко.

Джерело: Дмитро Гнап

1 КОМЕНТАР

  1. Хомячки суки мешают нашему офшорнику , размножать слепые трасты , и прикупить еще с десяток вилл ? Сволочи хомячные !

Comments are closed.