Дмитро Гнап, журналіст

Наші високопоставлені корупціонери – затяті шанувальники Г’ю Гефнера – засновника журналу Playboy. Гефнер казав: «Завжди все заперечуйте! Завжди! Навіть, коли дружина вас голим застукала в ліжку з коханкою, все одно, рішуче все заперечуйте!».

Ось Розенблата зняли на відео, де він за хабарі домовляється вирішувати питання по бурштину. Багато разів обговорює суми і потім просить віддати гроші через охоронця. Потім перевіряє, скільки передано. Докази неспростовні. І все одно. В кращих традиціях Г’ю Гефнера спійманий за руку Розенблат не здається. «Розенблат заявив, що на оперативних відео у «бурштиновій справі» були актори. Він додав, що це монтаж і провокація».
Ну, здавалось би, тобі ніхто вже не вірить, навіть своя фракція і комітет. Покайся. Рвони сорочку на грудях, смикни волосся на лисині, падай на коліна і проси вибачення. Український виборець і не таких негідників прощав. Ні. Все те саме: монтаж, провокація, «я – не я, і Катя не моя»… Кохана, це не те, про що ти подумала!»

Г’ю Гефнер, панове корупціонери був піонером сексуальної революції. Так само через вас українська політика і український парламентаризм перетворилися на порнографію і груповуху.

Джерело: Дмитро Гнап

БЕЗ КОМЕНТАРІВ