Дмитро Гнап, журналіст

Мда… Я бачив чимало чиновників, які збагачувалися на своїй посаді. Але цей діяч справді вразив. Подивіться на фото. Цей поважний дон в смугастому костюмі – Павло Кривонос.

Він – ось уже 25 років очолює «Генеральну дирекцію з обслуговування іноземних представництв». Ця державна структура обслуговує іноземні посольства, які працюють в Україні. Все, що треба зарубіжним дипломатам: земельні ділянки, будинки, доступ до мереж, все це їм забезпечує Кривонос.

Не забуває при цьому і про себе рідного. Їздить на «Рейндж-Ровері» з блатними дипломатичними номерами «D 100 001». Має ще купу іномарок. Побудував в Кончі-Заспі маленьке «Межигір’я». Один тільки головний будинок має площу понад 700 квадратів. Ще в дядька три квартири в елітних будинках Києва. «Я студеном розвантажував вагони, потім міняв рублі на дойч-марки – так і заробив», – розповідає байки Кривонос. Насправді, не все що держава виділяла іноземним дипломатам вони отримали. Бо частину ділянок і нерухомості Кривонос забрав у посольств і передав своєму дружбану-забудовнику.

Шановні колеги з НАБУ, тут Oleksandr Humeniuk для вас все розкопав і довів. Його розслідування про Кривоноса – як свіжий стейк – вам залишиться тільки посипати сіллю і підсмажити. Звертайтеся.

Сам матеріал тут: https://hromadske.ua/…/neruhomist-kerivnika-direkcii-z-obsl…

Джерело: Дмитро Гнап

БЕЗ КОМЕНТАРІВ