Дмитро Савченко, блоґер

#Сява_Вокарчук #Надія_Савченко #Олесь_Бузина

Сява Вокарчук філігранно захищає російську мову та перманентно співчуває «пітєрцам, пострадавшим в метро». Його емпатії та філантропії не вистачає на поранених чи загиблих українських військових, натомість не бракує для пітєрцев.

Сява Вокарчук ювелірно ігнорить факт війни на Донбасі, а у пік мобілізаційної хвилі здійснив грандіозну гуманітарну диверсію, презентувавши кліп та пісню «це не твоя війна». Подейкують, що під час запису приспівів цієї сентиментальної частушкі його рот чудотворним чином співав голосом Лєни Бондарєнко.

Сява Вокарчук, як крипто-дисидент і голуб миру, має найбільше шансів стати публічним захисником Надії Савченко. Слідуючи за нею на заслання, як «дружин» декабристки, він міг би утворити з льотчицею ідеальну родину. З часом у них народився би син – Олесь Бузина.

Реінкарнація останнього полегшила б долю Андрія Медведька та Дениса Поліщука, адже надумані та сфабриковані обвинувачення проти них були би позбавлені сенсу. Справу би закрили і справедливість перемогла.

Одним словом, з Сяви могло бути багато користі. Але він продовжує займатися дурничками: захищати російську мову та співчувати пітєрцам.

Джерело: Дмитро Савченко