Дмитро Тимчук, народний депутат України, керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний опір»

Щодо недопуску росіян на Чемпіонат Європи з боксу в Харкові.

У запорєбрікових ЗМІ починається плач з приводу того, що українські прикордонники «з невідомих причин» не пустили до Харкова, де 16-24 червня проходитиме Чемпіонат Європи з боксу, «російських спортсменів».

Що сказати. З одного боку, в черговий раз переконуємося, що без маніпуляцій і брехні московські пропагандисти вже не можуть.

По-перше, за інформацією ДПСУ, з 39 членів російської делегації не пустили тільки 9.

По-друге, з цих дев’ятьох тільки один – боксер. Решта – це прес-аташе Федерації боксу Росії, пропагандисти з каналу «Лайфньюс», вболівальники.

По-третє, причина недопуску проста, як двері, і прекрасно відома росіянам. Зазначені особи раніше порушили порядок в’їзду на територію окупованого Криму.

Цікаво, чому громадяни Росії в упор не сприймають елементарне правило? Хочеш в Україну? Не порушуй порядок перетину кордону. Хочеш до Криму? В’їжджай в призначеному місці через КПВВ в Херсонській області. Що тут складного?

З іншого боку, цю істерику росіян можна тільки вітати, тому що вона піде на користь Харкову.

Проведення Чемпіонату Європи з боксу в Харкові – ще одне підтвердження того, що в регіоні великий прогрес в плані забезпечення безпеки. У порівнянні з 2015-м роком – небо і земля.

Відфільтрувавши порушників, українські прикордонники показали, що система забезпечення безпеки вдосконалюється і харківська ділянка кордону – в тому числі. Своїми криками росіяни це підтвердили.

Джерело: Дмитрий Тымчук

БЕЗ КОМЕНТАРІВ